Anasayfa » 2020 » Mart » 16

Daily Archives: 16 Mart 2020

Google’den Koronavirüs Fırsatçılarına Geçit Yok!

Google yaptığı açıklama ile dünya markası olduğunu bir kez daha gösterdi.

Google, koronavirüs ile ilgili yanıltıcı reklamları engellediği gibi youtube’da yanlış bilgilendirme yapılan tüm içerikleri kaldırdığını açıkladı.

Kendi geleceğinin insanların geleceğine bağlı olduğunu çok iyi biliyor ve asla güven kaybetmek istemiyor.Hakikaten insanların güvenini kazanan daima başarılı olur…

Google CEO’su Sundar Pichai “Google nasıl yardımcı oluyor?” başlıklı yazıda COVID-19 ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Güven ve Emniyet ekibimiz kullanıcılarımızı kimlik avı, komplo teorileri, kötü amaçlı yazılımlar ve yanlış bilgilere karşı korumak için dünyanın her yerinde 24 saat çalışıyor ve yeni tehditlere karşı sürekli tetikteyiz,YouTube’da, tıbbi tedavinin yerine koronavirüsü önlediğini iddia eden tüm içerikleri hızla kaldırmak için çalışıyoruz. Google Ads’de, koronavirüsünden çıkar sağlamayı amaçlayan tüm reklamları engelliyoruz ve son altı haftada on binlerce reklamı engelledik. Ayrıca WHO’ya ve PSA reklamları yayınlayan resmi kurumlara yardımcı oluyoruz.”

“Google buna ek olarak, dünyanın her yerindeki G Suite müşterilerine gelişmiş Hangouts Meet video konferans özelliklerine 1 Temmuz 2020’ye kadar ücretsiz erişim verdi. YouTube’da ise genele açık canlı yayınla ilgili artan talebi desteklemek için çalışıyoruz. Pichai, insanların kendi topluluklarıyla sanal bağlantıya geçmek istemesi nedeniyle, COVID-19’dan etkilenen bölgelerde artan bir ilgi olduğunu belirtiyor.”

“Bu, daha önce örneği görülmemiş bir durum,” diyen Pichai devam ediyor: “Bu duruma soğukkanlılıkla ve sorumluluk duygusuyla yaklaşmamız önemli, zira bize güvenen çok insan var.”

EBA İçin 6GB Turkcell İnternet Paketi Nasıl Aktif Edilir?

Turk Telekom EBA için 8GB hediye ettiğini açıklamıştı.Turkcell ise 3GB’ı iki katına çıkararak EBA kullanıcıları;öğrenci,öğretmen ve veli için 6GB internet hediye ettiğini açıkladı.

EBA 6GB hediye internet paketi ile ilgili Turkcell şu açıklamayı yaptı:

“Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır. BiP EBA Kanalına gitmek için Tıklayın

Kampanya resminde de görüldüğü gibi Turkcell hattına sahip olanlar EBA’ya girişte 6GB hediye interneti ; BİP uygulamasındaki EBA kanalını takip ettikten ve hattınıza gelen aktiflendirme bilgisi geldikten sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirler.

6GB EBA Kampanyası ile ilgili bilgiler:
* EBA uygulaması içerisinde ve eba.gov.tr mobil sitesi içerisindeki kullanımlarda geçerlidir.
* Kampanya her ay yenilenmektedir. Ve yenileme işlemi SMS ile bilgilendirilir.
*13.03.2020 tarihi itibariyle internet faydası iki ye katlanarak 6GB olarak tanımlanacaktır.
* Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
* İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
* Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
* Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
EBA 6 GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yararlanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır. 

Bu arada Vodafone kullanıcıları sadece mart’ın sonuna kadar 6GB kullanabilecekler.

Vodafone 6GB Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası:
“Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilecek. Vodafone, Mart ayı sonuna kadar Eğitim Bilişim Ağı (EBA) içeriklerine erişmek isteyen kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine bakanlığın 3 GB’lık desteğine 3 GB daha ekleyerek toplam 6 GB internet tanımlayacak.”

YouTube

Kunduz İndirim Kodu

Sponsor

Mart 2020
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031