Kunduz Uygulaması için 20 TL İndirimi Kaçırma!

20 TL İNDİRİMDEN NASIL YARARLANILIR?

Sadece websitesi üzerinden yapılan paket alım işlemi sırasındaPromosyon Kodu” kısmındaki “İndirim Kodu” bölümüne “ALISAN453T” girilip “Uygula” butonuna basıldığında 20TL İndirimden yararlanılabilir.

Kunduz İndirim Kodu 2019

KUNDUZ’DA HER ÖĞRENCİNİN İHTİYACINA GÖRE BİR ÜYELİK PAKETİ VAR!

Özel dersten 10 kat uygun fiyata, öğretmen sırası beklemeden sorularına anında çözüm bulmak istiyorsan; sana uygun paketi bul ve çözemediğin soruları hemen Kunduz’a sor.

KUNDUZ ile sınava hazırlanan öğrencilerden sadece birisinin hikayesini okumak isterseniz TIKLAYINIZ

Başta TYT,AYT,KPSS,DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler olmak üzere tüm öğrencilerin istediği zaman, istediği soruyu, branşında uzman öğretmenlere sorabildiği, en kısa sürede cevabını aldığı, son zamanlarda hızla büyüyen uygulamaya sizleri davet ediyorum!…

20 TL İNDİRİMDEN NASIL YARARLANILIR?

Sadece websitesi üzerinden yapılan paket alım işlemi sırasında “Promosyon Kodu” kısmındaki “İndirim Kodu” bölümüne “ALISAN453T” girilip “Uygula” butonuna basıldığında 20TL İndirimden yararlanılabilir.

Kodun geçerli olması için ilk kez kunduz’dan daha önceden paket almamış olmanız gerekir.Daha doğru indirim ilk kez alanlar için geçerlidir.

KUNDUZ’a Üye Olmak için TIKLAYINIZ

KUNDUZ UYGULAMASINDA BULUNAN ÖZELLİKLER:

Soru Sorma: Uygulamada 13 farklı dersten dilediğin zaman dilediğin yerde soru sorabilirsin. Soruların ortalama 15 dakika içerisinde %100 çözüm garantisiyle eğitmenler tarafından hazırlanarak görsel şeklinde telefonuna iletilir.

Soru Bankası: Ana ekranın sol alt köşesindeki kitap tuşuna dokunarak “Soru Bankası”na ulaşabilirsin. Kunduz soru kütüphanesinde her ders ve konu için farklı zorluk seviyelerinde sorular ile çözümleri bulunuyor. Haydi hemen dilediğin konuda, dilediğin zorlukta soru çöz!

Eğitim Koçluğu: Uygulamada ana ekranın üst tarafındaki “Eğitim Koçluğu” kısmındaki destek ekibimizden sınava hazırlık sürecindeki problemlerin konusunda yardım isteyebilir ve anında destek alabilirsin. Eğitim koçluğu ekibimiz sorularını heyecanla bekliyor!

Kunduz uygulaması ile ilgili detaylı bilgileri sitesinden inceleyip eğer üye olmaya karar verirseniz,üye olurken yukarıdaki İNDİRİM KODU’nu kullanarak her bir paket için 20 TL İNDİRİME sahip olabilirsiniz..

Uygulamada matematik-geometri sorusu çözen öğretmen olarak gerçekçi bir hedefi olan öğrencilere en azından denemelerini öneriyorum.

Kunduzla ilgili yorumları,değerlendirmeleri değişik forumlardan,çevrenizde üye olan öğrenci varsa onlardan da alabilirsiniz.

KUNDUZ’a Üye Olmak için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir