Home » Kunduz

Kunduz

Kunduz, YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS’ye hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması.

Apotemi,Hocalara Geldik,Üçgdörtbeş,Supara,Limit vb tüm yayınların en zor soruları çözülür.

Soru Çözümü: YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS’ye hazırlıkta tüm derslerden soru sor, anında soru çözümü al, çözülmeyen sorun kalmasın!

Soru Bankası: Şimdiye kadar sorulmuş tüm YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS soru ve çözümlere ulaş. Ders ve konu seç. Zorluk belirle. Testi başlat. Görmediğin soru kalmasın!

TÜM PAKETLERDE ÖDEME AŞAMASINDA İNDİRİM KODUNU GİR İLK AY 50 TL KAZAN

KUNDUZ‘u Ücretsiz Denemek İçin İndir

KUNDUZ’a Üye Olmak için HEMEN TIKLAYINIZ 

Rehberlik: YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS hazırlık sürecinde psikolojik ve motivasyon desteği, sınav stresi ile başa çıkma yolları vb. konularda rehberlik ekibimize danış!

Eğitim Koçluğu: Kişisel haftalık ders çalışma programı hazırlama, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS soru bankası ve konu anlatımlı kaynak tavsiyeleri, tercih dönemi desteği!

Neden Kunduz?

-Ortalama 15 dakikada hızlı soru çözüm desteği: Siz öğrencilerin zamanla yarıştığı bir dönem olan YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS hazırlıkta soru çözmek kadar çözemediğiniz sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği en hızlı şekilde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla sizlere sunuyor.

– Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz’da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Sorduğunuz sorular %100 çözüm garantisi ile öğrencilere iletilir. Ayrıca çözümlerde anlamadığınız kısımları sorabilir daha detaylı yanıt alabilirsiniz. 

– Kunduz, dershane ve özel derse göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik!

Özel ders: Bir özel ders içinde ortalama 15 soru çözümü sağlanabilir. Kunduz’da aynı fiyata dilediğin zaman 600 soru çözümü alabilirsin. Özel derse göre en az 10 kat hızlı 10 kat ekonomik! 

Dershane , Özel Ders , Etüt Merkezi: Dershane , özel ders ve etüt merkezlerine göre en az 10 kat daha ucuz ve hızlı! Dershane ve etüt merkezlerinde ders aralarında sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da çok daha ucuza masa başından kalkmadan soru sor ve yüzlerce soru çözümü al. Dershane ve etüt merkezlerinde öğretmen peşinde koşmaya ve özel ders için yüklü paralar vermeye son!

Eğitmenler: %90’u öğretmenlerden, %10’u geçtiğimiz yıllarda YKS’de derece yapmış öğrencilerden oluşan Kunduz eğitmen kadrosu 18.000’den fazla eğitmeniyle sorularınızı bekliyor. 

Dersler: 
Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji,Türkçe,Tarih,Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe, İngilizce, Almanca Fransızca

Kunduz, sınava hazırlıkta en iyi yol arkadaşın!


KUNDUZ İLETİŞİM BİLGİLERİ:
destek@kunduzapp.com
Youtube
İnstagram
Twitter
Facebook

YouTube

Kunduz Dönemlik İndirim Kodu

Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930