Home » Haberler » Teknoloji » GRİCEVİZ Öğretmenlere Bedava!

GRİCEVİZ Öğretmenlere Bedava!

Bilişsel Beceri ve Zihinsel Gelişim Platformu” olarak tanımlanan Zeka Oyunları Uygulaması GRİCEVİZ ,Öğretmenlere Bedava!

Aylık üyelik ücreti 10 TL olan Zeka Oyunları Uygulaması olan GRİCEVİZ, ÖĞRETMENLERE BEDAVA ancak bedava olmasa bile ücret ödenecek kadar kaliteli bir uygulama.En azından çocuklarımız,öğrencilerimiz çoğunlukla vakit öldürmekten başka bir işe yaramayan, bir çok gereksiz sosyal ağlarda,sitelerde vakitlerini öldürmek yerine, böyle faydalı bir uygulama ile zamanlarını değerlendirmiş olurlar.

MEB,EBA başta olmak üzere MEBBİS ve e-okul’da sürekli yeni şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyor.Ve teknolojiye çok meraklı olduğum için zaman zaman MEB’in bu web platformlarını incelerim.Ne var ne yok;yeni ne eklenmiş diye.

GİRİŞ BİLGİLERİ MEBBİS’DEN ALINMALI

Ve yeni bir bilgiye ulaştım ; Mutlaka her öğretmenin incelemesini şiddetle önerdiğim GRİCEVİZ uygulaması ile karşılaştım. MEBBİS’de.Normalde ücretli olan uygulamaya öğretmenler,MEBBİS’den üretecekleri şifre ve kullanıcı adıyla bedava giriş yapabiliyorlar.

GRİCEVİZ Uygulaması İçin MEBBİS’den Şifre Nasıl Alınır ? TIKLAYINIZ

GRİCEVİZ NEDİR?

Griceviz Uygulaması Nedir?

Emrehan Halıcı‘nın 40 yılı aşkın süredir hazırladığı Akıl Oyunları soruları ve Zeka Oyunları yarışmalarından edindiği deneyimler ışığında geliştirilen GriCeviz Projesi, yurt dışında da “Brainquire” adıyla kullanıma sunuluyor.

GriCeviz, bilişsel becerilerin ve zihinsel yeteneklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesini hedefleyen, kişiselleştirilmiş beyin egzersizlerinden oluşan bir platformdur.

Değişik yaşlarda ve eğitim düzeyindeki kullanıcıların yararlanabileceği bir platform olan GriCeviz, çocukların akıl ve zeka oyunlarıyla zihinsel yeteneklerinin geliştirilmesinde, güçlü ve zayıf yönlerinin belirlenmesinde önemli bir yardımcı görevi görür. İleri yaşlardaki kullanıcılar için beyin becerilerini korumada eğlenceli bir dost görevi üstlenir.

GriCeviz Projesi‘nin hem APP Store’den hem de Google Play’dan uygulaması indirilebilir.

6 Kategoride 20 den fazla oyunun olduğu GRİCEVİZ, Sözel, Sayısal, Görsel, Mantık, Bellek ve Dikkat kategorilerindeki oyunlarla bu alanlardaki becerilerinizi geliştirmenize ve gelişiminizi izlemenize olanak sağlar.

Ebeveyn Kontrolü

GriCeviz’de günlük oyun oynama süresi ebeveyn tarafından planlanabilir. Günlük oyun oynama süresi tamamlandığında oyunlara erişim engellenerek çocuğun mobil cihaz başında geçireceği süre kısıtlanabilir.

Aynı zamanda ebeveyn, hedeflenen kazanımların daha hızlı elde edilebilmesi için hangi oyunların oynanıp hangilerinin oynanamayacağının kararını da verebilir.

Her Yaş için GriCeviz

Çocuklar
GriCeviz, çocukların akıl ve zeka oyunlarıyla zihinsel yeteneklerinin geliştirilmesinde, güçlü ve zayıf yönlerinin belirlenmesinde önemli bir yardımcı görevi görür.

Gençler
GriCeviz konsantrasyon, dikkat, bellek ve mantık gibi temel becerilerin geliştirilmesinin yanında beyni zinde tutmaya yardımcıdır.

Yetişkinler
İleri yaşlardaki kullanıcılar için beyin becerilerini korumada eğlenceli bir dost görevi üstlenir.

Bireysel,Aile, Kurumsal ve Okul olmak üzere 4 farklı üyelik türü var.

Griceviz Üyelik ücretleri

GRİCEVİZ ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için projenin web sayfasını ziyaret ediniz.

Bu arada firmadan uygulama hakkında öğretmenlerin yakında bilgilendirilecekleri bilgisini aldım.Bakalım benim bilmediğim neler var birlikte göreceğiz.


Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube

Kunduz Dönemlik İndirim Kodu

Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930